بالا
 

مشاوره مدیریت مالی

مدیریت کارای کوتاه‌مدت و بلندمدت پول و منابع سازمان است که موجب دست‌یابی به اهدافی چون افزایش ارزش شرکت و ثروت سهامداران می‌شود.

modirat2
modiriat1

قیمت‌گذاری انتقالی، عبارت است از تعیین قیمت مبادله‌ای برای یک کالا یا خدمت در مواقعی که واحدهای تجاری اقدام به مبادله در داخل یک شرکت یا هلدینگ می‌نمایند. این محصول می‌تواند محصول نهایی فروخته شده به مشتریان خارج از شرکت، یا محصولات واسطه‌ای باشد

موسسه مالی وزین محاسب نامور با بهره‌گیری از متخصصین آگاه، با تجربه و آشنا به نظام بانکی و اقتصادی کشور، فرصت مناسبی برای مدیران مالی، موسسات و صنایع مختلف کشور فراهم آورده تا با به کارگیری خدمات این شرکت قادر به اتخاذ تصمیم‌های به موقع در راستای ارتقای برند خود باشند.

شرکت‌ها همواره برای تدوین استراتژی‌های بیزینس خود به دنبال مشاوران مالی هستند. تا بتوانند بازده (return) بیشتری از دارایی‌های خود کسب نمایند. تامین مالی (فاینانس) و سرمایه‌گذاری از مباحثی هستند که به تعادل دارایی و بدهی سازمان در شرایط عدم اطمینان (ریسک) می‌پردازد. فاینانس را می‌توان علم مدیریت پول دانست.

یک مدیر مالی باید علاوه بر دانش لازم و کافی در حوزه‌ی علم اقتصاد، حسابداری، بازارهای مالی و بانکداری از مهارت مناسبی در زمینه مدیریت زمان، مدیریت ریسک، منابع انسانی و … برخوردار باشد. گستردگی این مهارت‌ها و پیچیدگی و تغییرات سریع کسب و کارهای دنیای کنونی موجب شده مدیران مالی سازمان‌ها به منظور پوشش تمامی زمینه‌ها، در کنار خود از مشاوران اقتصادی بهره بگیرند.